CennetForum || Paylaşımın Doruk Noktası
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

CennetForum || Paylaşımın Doruk Noktası

15/03/2008 den Beri Sizinleyiz...

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

fıkralar

YazarMesaj
gül_güzeli
Yeni üye
Yeni üye
gül_güzeli

Kadın

Özel Profil
Başarı Puanı:
fıkralar Left_bar_bleue10/100fıkralar Empty_bar_bleue  (10/100)
Tuttuğunuz Takım: Galatasaray

fıkralar Empty
MesajKonu: fıkralar   fıkralar EmptyPtsi 23 Haz. 2008, 13:51

TEMEL BİR GÜN BİR KIZA AŞIK OLMUŞ GİTMİŞ BABASINDAN İSTEMİŞ
-İÇKİM YOK KUMARIM YOK PARA KAZANIRIM EVİM VAR ARABAM VAR YATLAR KATLAR.KIZIN BABASI:
-ALLAH ALLAH NASIL HİÇ KÖTÜ HUYUN YOK.TEMEL:
-EWET TEK Bİ KÖTÜ HUYUM VAR ÇOK YALAN SOYLERUM

karadenizli bir fırına girmiş
-ustacuğum ordan299 ekmek ver da...
-300 olsa olmaz mi
-yok ustacuğum,o kadarekmeği kim yiyecek

Baba, ortaokul üçüncü sınıfa giden oğlunun elinde karneyle salona girdiğini görür. "Allah allah, dönem ne çabuk bitmiş..." diye düşünür ve oğluna seslenir:
-"Getir bakayım şu karneyi!"
-"Al baba..."
Adam karneye bir bakar ki, beden eğitimi ve resim dışındaki tüm dersler zayıf.
-"Bir dediğini iki etmiyoruz, bilgisayar dedin, bilgisayar aldık, ingilizce kursu dedin ingilizce kursuna gönderdik, gitar kursu, müzik aletleri, ne istersen yapıyoruz. Kız arkadaş uğruna harcadığın çiçek parasının haddi hesabı yok. Ne bu notların hali, rezil şey!"
-"Baba... O benim karnem değil ki, senin kitaplarını karıştırıyordum, birinin arasında karnelerinden birini bulmuştum

Temel üniversite sınavına girmiş. Her soruda yazı tura atarak Cevapları vermiş. İki saat sonra öğrencilerin çoğu sınav kağıdını verip salonu terk etmiş, Temel hala yazı tura atıyor. Öğretmen gelip başına dikilmiş:
- Temel hepsini yazı tura atıyorsun, hala bitiremedin mi?
Temel:
- Hocam bir saat önce bitirdim ama cevaplarımı kontrol ediyorum!

Öğretmen,Öğrencilere:
-Sizlere sorular soracağım.Birinci soruyu bilene ikinci soru
sorulmayacak. Simdi söyle bakalım Ahmet,bir hindinin kaç tane tüyü vardır?
-9567 tane tüyü vardır Öğretmenim!
-Nereden öğrendin bunu?
-Öğretmenim, hani ikinci soru sorulmayacaktı...

Öğrencinin biri Mısır'da üniversite okuyormuş. Yazılılar bittikten sonra sömestır tatili olmuş. Arkadaşı Ali'ye, ben memleketime gidiyorum sen bana notlarımı iletirsin: Eğer bir zayıfım varsa Ali'nin selamı var, iki zayıfım varsa Muhammed'in selamı var, üç zayıfım var ise Muhammet Emin'in selamı var dersin demiş. Arkadaşı notlara baktıktan sonra evini aramış, babası çıkmış telefona. Ali orada mı diye sormuş; babası, yok demiş, o da notu bırakmış:
- Ali geldiğinde söyleyin, ümmeti Muhammed'in selamı var.

fıkralar
1 sayfadaki 1 sayfası