CennetForum || Paylaşımın Doruk Noktası
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

CennetForum || Paylaşımın Doruk Noktası

15/03/2008 den Beri Sizinleyiz...

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Mesleğe göre aşk ilanları:)

YazarMesaj
gül_güzeli
Yeni üye
Yeni üye
gül_güzeli

Kadın

Özel Profil
Başarı Puanı:
Mesleğe göre aşk ilanları:) Left_bar_bleue10/100Mesleğe göre aşk ilanları:) Empty_bar_bleue  (10/100)
Tuttuğunuz Takım: Galatasaray

Mesleğe göre aşk ilanları:) Empty
MesajKonu: Mesleğe göre aşk ilanları:)   Mesleğe göre aşk ilanları:) EmptyPtsi 09 Haz. 2008, 00:16

Ayakkabıcı : ah sevdiceğim sensiz hayat bana bi numara küçük geldi, kalbimi vurdu, su toplattı hop hop hoplattı, canım yanıyor ne olur dön..

Bilgisayarcı: açtım kapadım kendimi yine de düzelemedim sensiz.. printerım ol yaz beni yarım yarım..

Moderator: senden kilitli bir topicim olsun istiyorum sevgilimm tam bizim mod'a göre göre...

Müzisyen : kalbimin sol anahtarı, yarımlık notam, bu porte var ya.. sana feda olsun

Kasap: senin o bakışların yarim, iki kere çekilmiş kıyma gibi lap diye yapıştırır tezgaha beni.. sinirlerim ayıklanır sesini duyunca.. ben seninim artık, ister İnegöl köfte yap beni ister cızbız..

Şoför: stepnemi kaybettim sen benden gittin gideli.......

Avukat: itiraz ediyorum sayın aşkım.....böğrüm müvekkil misali yanmakta sana tutulalı.....

Manav: domates yanaklım....patlıcan dudaklım......enginar kılıklım......3 kilosu bir milyonluk bir aşk değil benimki......

Milletvekili: bizim kasabaya yapılacak köprünün inşaatına başladık...15 sene sonra....beni ööle değiştirdin ki vaat ettiklerimi yapmaya başladım.....

Doktor : öksür sevdiğim, ciğer filmin pırıl pırıl, gönlünce öksür sevdiğim... hapşır sevdiğim grip aşısı gibi senin aşkın, beni mikroplardan korur sevdiğim

Haber Spikeri: İyi aksamlar..Evdeki telefondan bildiriyorum.Dun aksam beynime ulasan sinyale gore, sana aşığım ve seviyorum.Bir dahaki konuşmamıza kadar hoşçakal

Çiftçi : buğday başağı gibi sarı saçların, rüzgarda mağrur boynunu büker güzeller güzeli.. gel de aşık olma

Benzinci : sulandırılmış mazot gibi motoru bozan adamlardan değilim ben.....petrol rafinerisine döndüm seni seveli.....

Bodyguard : Seni çok pis döverim benim asabımı bozma.....seviyoz dedik ya.....şimdi kaybol.....

Lunaparkçı: gondoldan indim çarpışan otom arızalandı.....sigaralara denk gelmiyor kasnaklar......dönme dolap ettin beni peşinde.....yeter artık aşıkım uleeen

Mesleğe göre aşk ilanları:)
1 sayfadaki 1 sayfası